Ana Sayfaya Dön

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Kaligrafi kitabı ve dvd seti...
Bol egzersizler...
Büyük ve küçük harflerin yazılışı...
Süslemeler...
Kaligrafi ile neler yapabiliriz...

SÜSLÜ HARFLER KİTABI

dj Merhaba kaligrafi sevdalıları.Öncelikle kaligrafi sitemize hoşgeldiniz.Burada bulunmanızın amacı kaligrafi sanatını öğrenmek yada var olan kaligrafi yeteneğinizi daha da geliştirmek ol-duğunuzu tahmin edebiliyorum.Süslü harfler kitabı 16 yıllık birikimin bir sonucu meydana gelmiştir.Faydalı olması temennisiyle...

Cep Telefonu: 0551 136 56 19

e-mail: hattatmaydin@hotmail.com

Get Adobe Flash player

1978 Kütahya / Tavsanlı doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliğini bitirdi.(2002).Kaligrafi Sanatına öğretmen arkadası Yılmaz İmamoğlu‘nun yazdığı hat sanatından kurs ve ilham alarak basladı.(2002) Yoğun çalısmalar sonunda bu sanatta ilerledi.Değisik illerde düzenlenen stantlara ve ramazan etkinliklerine kaligraf olarak katıldı. Görev yaptığı okullarda Kaligrafi Kulübü kurarak yüzlerce öğrencilerin bu sanatı öğrenmelerini sağladı.İzmir'de İlköğretim Okulları arasında düzenlenmis olan SEPTO (Sanat,Eğitim,Proje ve Tasarım Olimpiyatı)‘ya öğrencilerini hazırladı. Her yıl bu yarısmaya ortalama yüz yirmi öğrencinin katıldığı Kaligrafi dalında öğrencilerinin Türkiye 2.liği,3.lüğü,4.lüğü gibi dereceleri vardır.         

    Yazar halen  kaligrafi sevdalısı olan kişilere kaligrafi seti ve online kaligrafi kursu ile kaligrafiyi öğrenmeleri için yardımcı olmaktadır.